Автор Тема: Бебета жако и родителите в гнездото - клипове  (Прочетена 3152 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Милко

• Administrator
  • Публикации: 4,308
  • Рейтинг: 420
    • Джаки (жако) и Лари (корела)
    • Папагали в България
Ето две клипчета, които показват за какво иде реч ;D Ако някой обърне внимание на коментара в едното клипче - предимно таткото се грижи за изхранването на бебоците ;D

Сутрешно хранене в гнездото

Сутрешно почистване на гнездото

Има още много, но мисля, че тези показват достатъчно добре идеята :)
"Do not go where the path may lead;
go instead where there is no path and leave a trail.” Emerson

Неактивен Маца

• Младши папагал:)
  • **
  • Публикации: 294
  • Рейтинг: 10
Re:Бебета жако и родителите в гнездото - клипове
« Отговор #1 -: октомври 26, 2009, 11:02:05 am »
Колко отговорни родители! А малките голишари - душици!

Неактивен boyanka

• Младши папагал:)
  • **
  • Публикации: 54
  • Рейтинг: 1
  • Коки-мъжка Корела
« Отговор #2 -: декември 02, 2009, 01:35:49 pm »
Малеее найстина страхотни пернати родители!!!
На първото дори по едно време като ги наблюдавах сякаш родителите си разменят храната в човките и после ги хранят,нещо такова...
Малките бебенца би трябвало да се гордеят,че имат такива грижовни и отговорни родители!!
Бояна и КоКчО :P

Неактивен akeli

• Новак:)
  • *
  • Публикации: 1
  • Рейтинг: 0
« Отговор #3 -: март 02, 2011, 09:01:42 am »
Аз съм нова във форума. :-*много са сладки да са ти честити, аз също много искам да си гледам Жако затова попитах баща си дали не може да ми вземе на рождения ми ден който е тази събота но той каза че са прекалено скъпи за да ми вземе:( :'(.Това ми е една мечта която няма да се сбъдне никога.
« Последна редакция: март 02, 2011, 09:11:20 am от akeli »

Неактивен tiara_78

• Новак:)
  • *
  • Публикации: 15
  • Рейтинг: 1
    • korela
Re: Бебета жако и родителите в гнездото - клипове
« Отговор #4 -: февруари 09, 2012, 11:02:40 am »
здравейте честито за малките да са ви живи и здрави -от два месеца имам корела когато я купувах ми казаха че е мъжка но се оказа дама прекляква с разперени в страни крилца и прописуква но все още не съм намирала яйце преди три седмици взехме и  мъжки но е още около 7-8 месеца и не и обръща внимание женската предоби майчински инстинкт и три дни повръща семената които си е хапнала (нее болна )просто иска да храни малкия „мъж„  ;) - имала съм вълнисти папагали но тяхното отглеждане няма нищо общо с корелата и все пак  ще се радвам да ми помагате ако имам някакви затруднения в отглеждането на моите папагали БЛАГОДАРЯ ВИ  :-*

Неактивен djer

• Клуб Алекс
  • Публикации: 1,465
  • Рейтинг: 168
    • Ари, амазони, жака
Re: Бебета жако и родителите в гнездото - клипове
« Отговор #5 -: февруари 09, 2012, 09:01:46 pm »
 tiara_78, на предния пост се въздържах, първо погледни датата от кога е, от кого е и за кого иде реч. Направи си тема собствена в раздела ,,кой съм аз" и питай, но първо прочети темата за новаци и ако не ти е ясно нещо описано вече ще ти отговорим ;).